Zastosowanie RO:BOTÓW

Rejestracja dokumentów w ERP

Z pomocą naszych RO:BOTów możesz zautomatyzować rejestrację dokumentów i faktur w systemie ERP. Cyfrowy pracownik może zająć się ewidencją nawet kilku tysięcy dokumentów i skrócić proces ich przetwarzania o około 50%. Wirtualny asystent przejmie od Twoich pracowników takie czynności jak:

Rejestracja lokat overnight w SAP

Nasi cyfrowi pracownicy mogą także zająć się rejestracją depozytów ovetnight w systemie SAP. Obsługa nocnych lokat w tym systemie wiąże się z koniecznością uzupełnienia tymi samymi informacjami kilku modułów SAP. Po zatrudnieniu naszych RO:BOTów zautomatyzowaniu ulegną czynności, którymi do tej pory zajmowali się zwykli pracownicy: 

Wdrażanie nowego pracownika do firmy

Procesy zachodzące w działach HR również nadają się do automatyzacji. Świetnym przykładem na to są czynności związane z wprowadzaniem nowego pracownika do firmy. Przekazanie RO:BOTowi obowiązków wynikających z tego procesu pomoże uwolnić Kadry od wykonywania czasochłonnych zadań. Dodatkowo, cyfrowy asystent  pozytywnie wpłynie na poczucie komfortu nowego pracownika w pierwszych dniach pracy. Czynności, które może przejąć nasz RO:BOT:

Księgowanie wyciągów bankowych

Cyfrowym pracownikom warto zlecić zadania związane z księgowaniem wyciągów bankowych. Zatrudnienie RO:BOTa może skrócić procesy księgowe nawet o 50%, a tym samym zniwelować opóźnienia wynikające z czasochłonnego rozliczania płatności. Takie rezultaty można osiągnąć, dzięki przekazaniu e-pracownikom poniższych czynności:

Rejestracja wyciągów bankowych

Kolejnym procesem, w którym można wykorzystać naszych wirtualnych pracowników jest ewidencja wyciągów bankowych. Proponowana przez nas automatyzacja przetwarzania wyciągów widocznie skróci czas rozliczania płatności klientów oraz przekazów pieniężnych. RO:BOT zajmie się czynnościami obejmującymi:

Obsługa i archiwizacja licencji

Proces związany z zarządzaniem licencjami, to idealne zadanie dla cyfrowego pracownika. Nasz RO:BOT zadba o to, by wszystkie pliki dotyczące licencji były automatycznie zapisywane we właściwych folderach, a dokumenty licencyjne docierały do pracowników w odpowiednim czasie. Przejęcie przez naszego wirtualnego asystenta czynności związanych z licencjami pomoże zaoszczędzić czas pracowników, którzy do tej pory musieli zajmować się wykonywaniem powtarzalnych czynności takich jak:

Weryfikacja indywidualnych rachunków bankowych

RO:BOTY warto także wykorzystać do obsługi procesów zachodzących na indywidualnych rachunkach bankowych. Cyfrowy asystent może zastąpić pracownika w codziennej weryfikacji dziesiątek transakcji pojawiających się na zablokowanych rachunkach bankowych. Nasz e-pracownik wykona wszystkie wymagane przez system bankowy czynności takie jak:

Porozmawiaj z nami o możliwościach cyfrowych pracowników.
Umów się na bezpłatną konsultację.