ROBOTA dlaRO:BOTA

Zautomatyzuj powtarzalne zadania księgowe w swojej firmie. Zatrudnij cyfrowych pracowników, którzy odciążą Twój zespół od wykonywania żmudnych i powtarzalnych czynności.

Kim jest cyfrowy pracownik?

RO:BOT to program komputerowy naśladujący pracę człowieka w interakcji z systemami komputerowymi oraz dokumentami elektronicznymi. Cyfrowy pracownik umożliwi automatyzację powtarzalnych czynności księgowych w Twojej firmie, a wykorzystanie najnowszych technologii, w tym sztucznej inteligencji, zapewni realizację nawet zaawansowanych zadań.

assistant robot

Korzyści z zatrudnienia RO:BOTA

Zadania, które przejmują cyfrowi pracownicy

odczytywanie skanów faktur (OCR) i danych z dokumentów, nadawanie kodów kreskowych, wprowadzanie do systemów księgowych, archiwizowanie

generowanie okresowych raportów płatności, przygotowanie plików do bankowości elektronicznej

importowanie elektronicznych wyciągów bankowych, wprowadzanie zdefiniowanych typów transakcji do systemu księgowego

identyfikowanie na wyciągu bankowym wpłat od kontrahentów, rejestrowanie wpłat w systemie księgowym

pobieranie sald ustalonych kont księgowych z systemu i porównywanie z elektronicznymi dokumentami analitycznymi lub zestawieniami

generowanie dziennych raportów płatności, weryfikowanie kontrahentów w rejestrze VAT wg nr rachunku lub NIP, archiwizowanie potwierdzeń

monitorowanie spłat i weryfikacja zaległości kontrahentów, wysyłanie powiadomień o terminach płatności i zaległościach

aktualizowanie bazy, wprowadzanie do niej  dostawców i odbiorców

Kompleksowe wsparcie

Dostarczymy i dostosujemy RO:BOTY do Twoich potrzeb oraz będziemy nadzorować ich codzienną pracę. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych umiejętności, czy kompetencji aby sprawnie delegować zadania na cyfrowych pracowników.

Możesz wykorzystywać umiejętności i potencjał cyfrowych pracowników, tam gdzie są naprawdę potrzebni. Ty decydujesz, kiedy i jakie zadania wykonują. Płacisz tylko za skutecznie wykonaną pracę.

Model współpracy

Krok 1
uzgadniamy jakie zadania przejmie cyfrowy pracownik i w jaki sposób będzie je wykonywał
Krok 2
szkolimy Twojego cyfrowego pracownika i wdrażamy go do pracy w Twoim zespole
Krok 3
po wdrożeniu cyfrowego pracownika do Twojej firmy nadzorujemy jego pracę dbając o efektywność i jakość wykonywanych zadań

Poznaj opinie naszych klientów

Firma PROA Technology rozwiązała część naszych problemów ze spłatą zaległości. Dzięki Annie Robotnej, która na bieżąco śledzi i wysyła monity do naszych klientów, 50% więcej kontrahentów spłaca swoje zobowiązania w terminie.
Karina Kozłowska
Smart AP Sp. z o.o.
Wdrożenie robota wyraźnie skróciło proces rejestracji faktur w firmie. Miesięcznie trafia do nas około 2000 faktur, a Ania Robotna bezbłędnie rejestruje jeden dokument w ciągu 2 minut zamiast 5 minut.
Krzysztof Kleinszmidt
OT Logistics S.A.
Ręczne eksportowanie i importowanie dziesiątek faktur pomiędzy systemami to był prawdziwy koszmar. Tymczasem robot to „lubi”, a do tego świetnie sobie z tym radzi i jest bezbłędny.
Justyna Polakowska
Taxedo
Robot świetnie sprawdza się przy wykonywaniu powtarzalnych zadań związanych z obsługą licencji. Wyręcza nas w żmudnym kopiowaniu plików pomiędzy katalogami, a my mamy więcej czasu na swoją pracę.
Kazimierz Gondek
Astor Sp. z o.o.
Niezwykle cenna jest dla mnie łatwość współpracy z robotem. Komunikuję się z nim mailowo, zupełnie tak jak z innymi pracownikami. Każde wykonane zadanie jest prezentowane w formie interaktywnego raportu – jasno i przejrzyście.
Robert Polakowski
Allard Sp. z o.o.

Wypróbuj i wynajmij robota

Chcesz dowiedzieć się ile kosztowałaby praca cyfrowego pracownika w Twojej firmie?
Umów się na bezpłatną konsultację.