RO:BOTinteligentny asystent działu HR

Zautomatyzuj procesy HR w swojej firmie i zatrudnij cyfrowego współpracownika.

Automatyzacja w dziale HR to przyszłość

Zależy Ci na poprawie komfortu pracy w Twoim dziale? Chcesz zarządzać nowoczesnym, sprawnie działającym zespołem pracowników? 

Rozwiązaniem jest nasz cyfrowy pracownik, który przejmie od Twojego zespołu żmudne i czasochłonne czynności. Wykonywanie powtarzalnych zadań stanie się odległą przeszłością w Twoim dziale. Pracownicy będą odczuwać większą satysfakcję ze swojej pracy zyskując dodatkowy czas na kreatywne zadania. 

Czynności, które mogą przejąć nasze RO:BOTY

Automation

Zalety RO:BOTA

Przykładowy proces wspierany przez RO:BOTA

Poniżej przedstawiliśmy przebieg przykładowego procesu po wprowadzeniu cyfrowego pracownika do działu HR. Opisane czynności związane są z obsługą pracowników i udzielaniem im odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące m.in. nadgodzin, czy urlopów. Nasz RO:BOT zapozna się z pytaniem przesłanym przez pracownika, znajdzie w systemie potrzebne informacje i prześle je do odpowiedniej osoby. Żaden pracownik z Kard nie będzie zaangażowany w proces i zyska czas potrzeby do wykonywania swojej pracy.

Krok 1
pracownik wysyła maila do RO:BOTA z prośbą o pomoc
Krok 2
RO:BOT odsyła pracownikowi listę obsługiwanych tematów, w których może pomóc
Krok 3
pracownik wybiera interesujące go zagadnienie i przesyła je do RO:BOTA
Krok 4
RO:BOT odsyła odpowiedź na wybrany temat lub, jeśli pytanie wymaga dodatkowych informacji, przesyła do pracownika kwestionariusz z prośbą o uzupełnienie niezbędnych danych
Krok 5
pracownik wypełnia kwestionariusz i przesyła go do RO:BOTA
Krok 6
na podstawie przesłanego formularza RO:BOT wprowadza do systemu niezbędne do udzielenia odpowiedzi dane i przesyła ustalenia do pracownika

Wypróbuj cyfrowego pracownika HR

Chcesz poznać koszty pracy RO:BOTA w Twoim dziale?
Umów się na bezpłatną konsultację.